bs

Raspored takmičenja EYOF

RASPORED EYOF TAKMIČENJA NA IGMANU, BJELAŠNICI I ZETRI

Alpsko skijanje


15. februar
09:00 – 11:00 Mještovito paralelno takmičenje (Bjelašnica)

Nordijsko trčanje


(Sva takmičenja održavaju se na borilištu Igman)

9. februar
09:00 – 13:00 Nezvanični trening
10. februar
10:00 – 12:00 Zvanični trening, Interval utrka klasičnim stilom, dječaci i djevojke
11. februar
10:00 – 11:30 Interval utrka klasičnim stilom na 7,5 km za djevojke
12:00 – 13:30 Interval utrka klasičnim stilom na 10 km za dječake
14:30 – 16:00 Zvanični trening, Interval utrka slobodnim stilom, dječaci i djevojke
12. februar
10:00 – 11:30 Interval utrka slobodnim stilom na 5 km za djevojke
12:00 – 13:30 Interval utrka slobodnim stilom na 7,5 km za dječake
14:30 – 16:00 Nezvanični trening, sprint klasičnim stilom

13. februar
10:30 – 13:00 Zvanični trening, sprint klasičnim stilom za dječake i djevojke
14. februar
10:30 – 11:10 Sprint klasičnom tehnike, kvalifikacije za djevojke
11:20 – 12:10 Sprint klasičnom tehnike, kvalifikacije za dječake
13:00 – 15:00 Sprint klasičnom tehnikom, finala
15:30 – 16:30 Zvanični trening, mješovita štafeta
15. februar
10:30 – 13:00 Mještovita štafeta 4×5 km

Snowboard

(Sva takmičenja se održavaju na borilištu Bjelašnica)
9. februar
10:00 – 12:00 Nezvanični trening

10. februar
11:00 – 13:00 Trening Slopestyle
11. februar
10:00 – 15:00 Slopestyle, kvalifikacije
12. februar
09:30 – 11:30 Slopestyle, polufinale
12:20 – 14:00 Slopestyle, finale
13. februar
11:00 – 13:00 Big Air, trening
14. februar
09:00 – 12:30 Big Air, kvalifikacije
12:30 – 15:00 Big Air, Finale

Hokej na ledu

(Sve utakmice igraju se na borilištu Zetra)
9. februar
09:00 – 16:00 Nezvanični trening
10. februar
09:00 – 10:00 Trening, Finska
10:15 – 11:15 Trening, Slovačka
11:30 – 12:30 Trening, Češka
13:00 – 14:00 Trening, Rusija
14:15 – 15:15 Trening, Bjelorusija
15:45 – 16:45 Trening, Švicarska
11. februar
09:15 – 09:45 Trening, Finska
10:00 – 10:30 Trening, Slovačka
10:45 – 11:15 Trening, Češka
11:30 – 12:00 Trening, Rusija
12:15 – 12:45 Trening, Bjelorusija
13:00 – 13:30 Trening, Švicarska
15:00 – 18:00 Finska – Slovačka
19:30 – 22:30 Češka – Rusija
12. februar
09:15 – 09:45 Trening, Finska
10:00 – 10:30 Trening, Slovačka
10:45 – 11:15 Trening, Češka
11:30 – 12:00 Trening, Rusija
12:15 – 12:45 Trening, Bjelorusija
13:00 – 13:30 Trening, Švicarska
15:30 – 18:00 Rusija – Švicarska
19:30 – 22:30 Slovačka – Bjelorusija
13. februar
09:15 – 09:45 Trening, Finska
10:00 – 10:30 Trening, Slovačka
10:45 – 11:15 Trening, Češka
11:30 – 12:00 Trening, Rusija
12:15 – 12:45 Trening, Bjelorusija
13:00 – 13:30 Trening, Švicarska
15:00 – 18:00 Bjelorusija – Finska
19:30 – 22:30 Švicarska – Češka
14. februar
13:30 – 16:30 Meč za peto mjesto
17:00 – 20:00 Meč za bronzanu medalju
20:30 – 23:30 Finale

Leave a Reply